Шановні читачі!

З кожним роком зростає кількість запитів до бібліотек з питань охорони навколишнього середовища та екології. Для задоволення попиту з цієї тематики бібліотекарі стали ретельніше відбирати інформаційні джерела і вивчати читацькі інтереси. В результаті таких досліджень ми виявили дефіцит друкованих видань з природоохоронних та екологічних проблем рідного краю.

Для заповнення цих прогалин з 2004 року обласною бібліотекою для юнацтва проводиться “Молодіжний екологічний форум”. Ми отримали безцінні матеріали, як від науковців, природоохоронців, так і молодих людей, яким небайдужа доля нашого довкілля.

Пропонуємо Вам перший випуск “Молодіжного екологічного форуму”. В ньому зібрані наукові статті фахівців та учнівські дослідницькі роботи про природу Хмельницької області. Дякуємо за допомогу у відборі матеріалу та значний науковий доробок і велику зацікавленість і популяризації знань наукового співробітника Національного природного парку “Подільські товтри” Ковальчука С.І. та молодого науковця, викладача Хмельницької гуманітарно - педагогічної академії Ільїнського С.В.

Матеріали цього випуску та наступних екологічних форумів будуть розміщені на сайті бібліотеки, а щорічні друковані матеріали надійдуть у фонди публічних бібліотек області. Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених в екологічному вихованні дітей та юнацтва.

Директор бібліотеки

Тамара Таньчук