Авіцена

«Великий целитель». «Голова мудреців», «Слава країни». «Авторитет істини» - такими титулами та званнями , ще за життя, був наділений видатний арабський вчений, філософ, лікар, поет та музикант Абу Алі Хусейн ібн Абдуллах ібн аль-Хасан ібн Алі ібн Сіна, у Європі відомий як Авіцена.
Його ім′я стало легендою на Сході, та інтерес до творчого та наукового спадку вченого вийшов далеко за межі мусульманського світу. 

Детальніше...

Складові здоров'я

"Здоров'я нації - добробут держави"

Здоров'я - найголовніший скарб людини. Адже саме від нього залежить наше життя. При зустрічі ми запитуємо один одного про здоров'я і бажаємо його один одному: воно воістину є головною умовою людського щастя.
Спостереження вчених показують, що здоров'я людини на 45—50 % визначається способом життя, на 20 % впливом навколишнього середовища (природного, техногенного), на 20 % — спадковістю, на 8—10 % —- охороною здоров'я, харчуванням тощо. 
Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров'я, коли наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, турбота про своє здоров'я повинна бути образом життя - здоровим способом життя.

Детальніше...

СНІД – війна де немає своїх і чужих

За роки своєї історії  ВІЛ-інфекція набула характеру пандемії і стала глобальною кризою людства, вона стала унікальним явищем в історії нашої цивілізації за швидкістю поширення, масштабами та глибиною наслідків. Мета виставки  - нагадування про тих хто помер від СНІДУ, виявлення солідарності з людьми які живуть з ВІД / СНІДом, інформування суспільства про те, що  ця епідемія може торкнутися кожного з нас.

Детальніше...