Не відкладай життя на завтра - дій сьогодні

Майстер – клас на таку тему провела 12 лютого з колективом обласної бібліотеки для юнацтва арт - коуч, амбасадор проекту Happy Ukraine, вчителька гімназії №2 м. Хмельницького Оксана Степанова.

Мета майстер - класу – навчити учасників семи практичним крокам, які допомагають не відкладати справи на завтра та почати діяти вже сьогодні, спонукати зробити ці кроки прямо під час майстер-класу, сприяти позитивним змінам в житті кожного, хто завітав на тренінг та подарувати всім щасливі хвилини спілкування.

Пані Оксана успішно справилась з поставленою метою - бібліотекарі щиро і відверто зізналися про свої відкладені справи,та, за допомогою арт-коуча, кожен індивідуально розробив сім власних кроків, які допоможуть реалізувати відкладену справу.

Майстер-клас був дуже корисний, адже отримані на ньому знання фахівці бібліотеки успішно застосовуватимуть в роботі з читачами.

Слід відмітити, що це не перша зустріч фахівців бібліотеки з креативним тренером, адже з минулого року бібліотекарями спільно з Оксаною Володимирівною реалізовується проект READ TO BE HAPPY / Читаємо щоб бути щасливими, в рамках якого популяризується мотивуюча література серед підлітків.