Я голосую вперше!

2019 рік - рік виборів Президента України та депутатів Верховної Ради. Тисячі молодих людей, що досягли повноліття , братимуть участь у виборах вперше. Допомогти їм зорієнтуватись у виборчому праві, познайомити з процедурою голосування, налаштувати на активну громадянську позицію - пріоритетний напрямок роботи обласної бібліотеки для юнацтва впродовж поточного року.

5 лютого працівники відділу періодики юнацької бібліотеки організували для майбутніх виборців - студентів хмельницького медичного коледжу юридичні читання «Я голосую вперше». На зустріч зі студентами завітали фахівець Хмельницького Регіонального центру вторинної правової допомоги Ольга Чорна та координатор Всеукраїнської громадської ініціативи «Активна Громада Хмельницького» Оксана Банкова.

Учасники зустрічі виявились активними та свідомими громадянами. Вони обговорювали з юристами питання історії виборчого процесу в Україні і в світі, можливості реалізації свого конституційного права обирати та бути обраним, цікавились процедурою голосування. Бібліотекарі познайомили студентів з документами,що регулюють виборчий процес в Україні та забезпечують реалізацію виборчого права громадян. Спілкування з юристами сприяло формуванню громадянських та соціальних компетентностей молоді. Для читачів у бібліотеці організована постійно діюча книжкова виставка-консультація «Молодому виборцю».